Rezervace

Rezervaci pobytu si provádí každý návštěvník individuálně prostřednictvím webového rezervačního formuláře.

V případě nejasností volejte na tel. číslo +420 515 228 617.

Zvolte datum, kdy byste se chtěli v našem kempu ubytovat. Následně se na mapce níže zeleně zvýrazní dostupná a červeně obsazená místa ve zvoleném termínu. 
Žlutě zobrazené místo znamená, že není volné ve všech dnech, které jste zadali. Kliknutím na místo, které zamýšlíte rezervovat, se zobrazí podrobnější informace a rezervační formulář. Prosíme Vás o jeho pečlivé vyplnění včetně funkčního E-mailu.

Každé konkrétní místo musí být rezervováno na jednu dospělou kontaktní osobu.
Je nepřípustné rezervovat několik míst na stejnou kontaktní osobu – jedno jméno.
Po vyplnění formuláře vyčkejte na E-mailové potvrzení Vaší rezervace.

V případě potřeby zrušit nečekaně rezervaci, je bezodkladně nutné telefonicky kontaktovat recepci autokempu - tel. +420 605 343 731 nebo Obecní úřad Únanov - tel. +420 515 228 617 (paní Dohnalová) a svoje rozhodnutí potvrdit písemně na E-mail: info@obecunanov.cz.

Upozorňujeme návštěvníky kempu, že pokud se v den rezervovaného nástupu do 18:00 hodin neubytují ani nám nepodají telefonickou informaci o pozdějším příjezdu do kempu, budou jejich rezervace bez náhrady zrušeny a místa uvolněna dalším zájemcům.

Dále upozorňujeme, že v případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit ubytovaným zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Platba ubytování se realizuje v první den příjezdu na recepci autokempu. Platit lze hotovostně pouze v české měně nebo bezhotovostně platební kartouFaktury za ubytování nevystavujeme!

Děkujeme za pochopení!

Check in
Check out